Sxe 11.2 FİX 5 WALL hack indir, Sxe 11.2 FİX 6 AiM BOT, Sxe 11.3, Sxe 11.3 FİX 1

MasterGameTr.Com Sponsorumuz olmuştur.
|- Desteklemek için arkadaşlarınıza tavsiye ediniz.
|İşlemleriniz MasterGameTrde' hızlıca yapılmaktadır.
|- Oyun paraları premium ve alttaki özellikler MasterGameTr de barınmaktadır.
|Teşekkür ederiz !

W w w . M a s t e r G a m e T R . c o MMaster, Oyun, Oyun satış, knight online, hero online, metin2, gb, goldbar, premium, CASH , KOXP, DARKORBİT, EPİN rapidshare premium, facebook poker chip

Sxe 11.2 FİX 5 WALL hack indir, Sxe 11.2 FİX 6 AiM BOT, Sxe 11.3, Sxe 11.3 FİX 1


  FarmviLLe SınırSız YumurTa Gönderme

  Paylaş
  avatar
  WaRN1nG
  GamerzFun Bağımlılık Yapabilir **
  GamerzFun Bağımlılık Yapabilir **

  Rep : 3
  Paylaşım Puanı : 61
  Nerden : MaLaTYa
  Mesaj Sayısı : 34

  FarmviLLe SınırSız YumurTa Gönderme

  Mesaj tarafından WaRN1nG Bir Salı Nis. 20, 2010 8:54 pm

  Bu farmville açığı ile komşularınıza sınırsız paskalya yumurtası gönderebilirsiniz. Aslında sadece yumurta isteği gönderiyor bu istek komşunuzunda işine yarıyor çünkü gelen isteğe tıkladığında mystery gift, fuel, xp, 1000 coin ve yumurta gibi hediyeler kazanıyor. ve sizede bir yumurta göndermiş olacak.
  Kaç tane yumurta istiyorsak aşağıdaki linke tıklayarak okadar sekme ve ya sayfa açıyoruz. 20 – 30 – 50 açabilirsiniziz sınır yok fakat çok açarsanızda bilgisayarınız ağırlaşabilir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Diyelimki yukarıdaki linkten 10 tane açtık 10 sayfada aşağıdaki resimde olduğu gibi görünecektir. sonra kaç kişiye göndereceksek onları seçiyoruz. 1 kişide olabilir 30 kişi de olabilir.


  DİKKAT:Göndereceğimiz kişileri alta geçirdikten sonra yani seçtikten sonra Farmville Egg İsteği Gönder e tıklamıyorum. Diyelim ki 10 tane açtık 10 tanesinde göndereceğimiz kişileri seçtikten sonra (aşağıdaki resimdeki gibi) Farmville gift isteği gönder ve sonrasında açılan pencereyede göndere tıklıyoruz. Farmville oyunu açılınsa o sekmeyi ve ya sayfayı kapatıyoruz. sonra diyer sayfalara ve ya sekmelere aynı işlemi uyguluyoruz. Unutmayın Farmville oyunu açılmadan sekmeyi kapatmayın aksi halde gönderme başarısız olur.  Komşumuza gönderdiğimiz isteğe tıklandığında aşağıdaki resimdeki seçenekler açılacaktır. Komşumuz burdan istedeğini seçer. Örneğin 10 tane göndermiştik dördüncü yumurtayı seçerse 1000 coin kazanıcak 10 x 1000 = 10.000 coin. Yada yumurtayı seçerse 10 yumurta gibi.  ÖRNEK:
   Forum Saati C.tesi Nis. 21, 2018 2:17 am